Garard's Silver Line Lift Mask - Tonizējoša maska 50ml

Detalizēti Atjaunojoša, ādu izlīdzinoša, tonizējoša, „piepildoša”, (lift) maska ar tūlītēju pret novecošanās efektu visiem ādas tipiem
Nesatur parabēnus
Artikuls: SILVER107
Tilpums: 50ml
Ražots: Itālijā
Cena: 30,00 €
Apraksts

SILVER LINE – kosmētisko produktu sērija, kas izveidota pirmo novecošanās pazīmju apturēšanai delikātajā pārejas posmā no jaunības uz briedumu, lai aizkavētu procesus un novērstu defektus, ko rada saule, sals, ārējās vides piesārņojums, dabīgie fizioloģiskie procesi un stress sejas, kakla un dekoltē zonai.

SILVER LINE ir radīta sievietēm un vīriešiem pēc 25 gadu vecuma, kas tiecas pēc veselīgas, estētiski kvalitatīvas ādas saglabāšanas un uzturēšanas. 

SILVER LINE sinerģiski veidoti izstrādājumi sejas, kakla un dekoltē zonas kopšanai, dažādu ādas problēmu novēršanai, lietošanai mājas apstākļos ar zinātnisku pieeju un ļoti efektīviem sastāviem, kuru mērķis ir:

novērst grumbu, mīmisko rievu veidošanos pateicoties dziļai mitrināšanai, barošanai un papildināšanai ar bioloģiski aktīvām vielām, kas nodrošina atjaunošanās procesus,

profilaktiski darboties neestētisku veidojumu novēršanā: kuperoze, ādas apsārtums, izsitumi, ādas novecošanās, u c.

stabilizēt hidrolipīdisko līdzsvaru (novērst pārmērīgu ādas taukošanos un ādas izžūšanu) nodrošinot ādai optimālu fizioloģisku funkcionēšanu.

aizsargāt pret UV stariem, ārējiem un iekšējiem novecošanās un mitruma zaudēšanas faktoriem (brīvie radikāļi, toksīni, piesārņojums, temperatūras izmaiņas, apkure, saule, vējš, u.c.)

Sejai, kaklam un dekoltē zonai.

Maska paredzēta normālai, sausai, vītušai, grumbainai ādai, kurai trūkst dzīvīguma un elasticitātes, jebkad, kad nepieciešama ādas revitalizācija. Tā ir intensīvas un reizē maigas iedarbības maska - patiess un svaigs jaunības avots, ko klients augsti novērtēs. Maska padara vienmērīgāku, veselīgāku ādas krāsu, likvidē noguruma pazīmes, samazina sīkās krunciņas, mīmiskās rievas. Pateicoties ciklodekstrīna kompleksam ar liftinga efektu, āda tiek lieliski tonizēta, kļūst kompaktāka.

 

Lietošana: uzklāt ≈ 2 ml biezā kārtā uz perfekti attīrītas sejas, vislabāk pēc pīlinga ar Exfolight. Izvairīties no saskares ar acīm. Atstāt iedarboties 15-20 minūtes, notīrīt ar samitrinātu sūkli un atlikumus nomazgāt ar remdenu ūdeni. Tonizēt, lietot ādai atbilstošu serumu, krēmu utt. 

 

Aktīvās sastāvdaļas: AT Peptīds, Phytodermin Lifting (liftinga efekts), zirņu ekstrakts.