GERARD'S CALMSENSE INSTANT RELIEF FACE SERUM 3ml - NOMIERINOŠS SEJAS SERUMS TŪLĪTĒJAM ATVIEGLOJUMAM

siero-viso-professionale-in-strip-3ml-jpg
siero-viso-professionale-in-strip-jpg
Detalizēti Art:
Tilpums: 3ml
Zīmols: Gerard's
Ražots: Itālijā
Cena: 2,46 €
Apraksts

Ideāli piemērots intensīvai terapijai, lai novērstu apsarkumu, jutīgumu, niezi, dedzinošu vai velkošu sajūtu. Pastiprina maskas Calmsense Dermo-Regenerating Face Mask iedarbību. Ar savu izcili smalko tekstūru, tas koriģē un novērš jutīgas, sensibilizētas un kuperozas ādas defektus, sniedzot tūlītēju atvieglojumu ādai, kas tiek dziļi nomierināta un aizsargāta, vienlaikus atjaunojot ādas dabiskās aizsargspējas.
Satur Physiocalm – ekskluzīvu dabīgo sastāvdaļu kompleksu ar nomierinošu iedarbību, 3% Curculigo Orchioides ekstraktu normalizē ādas pH līmeni un sekmē dabisko aizsargspēju atjaunošanos, 2% Codiufill kompleksu no zaļajām aļģēm, kas palīdz atjaunot optimālu ādas mitrinājumu. Sastāvs ir bagātināts ar 3% Couperine™, inovatīvu sistēmu uz rukolas un opuncijas kaktusa enzīmu ekstraktu bāzes, kas palīdz novērst apsarkumu un kuperozes negatīvās izpausmes, uzlabojot ādas izskatu.
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Lieto kursveidā 3 reizes nedēļā līdz 20 reizēm. Klāj uz tīras ādas, maigi iemasējot, virsū klājot Calmsense absolute comfort shoothing face cream vai citu krēmu atbilstoši indikācijai.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.