GERARD'S CALMSENSE ACTIVE DERMO PROTECTIVE FACE CREAM 50ml- AKTĪVS ĀDAS AIZSARDZĪBAS SEJAS KRĒMS, JUTĪGAI ĀDAI

Detalizēti Art:
Tilpums: 50ml
Zīmols: Gerard's
Ražots: Itālijā
Cena: 31,52 €
Apraksts

GERARD'S CALMSENSE ACTIVE DERMO PROTECTIVE FACE CREAM 50ml- AKTĪVS ĀDAS AIZSARDZĪBAS SEJAS KRĒMS, JUTĪGAI ĀDAI. Ar savu unikālo “ūdens eļļā” sastāvu, sniedz tūlītēju komfortu un atvieglojumu. Šis izcilais krēms nodrošina ikdienas aizsardzību jutīgai, trauslai, kairinātai ādai ar noslieci uz apsarkumu, piemērots pat vismaigākajai bērna ādai, kā arī ideāli piemērots ādai, kas ir pakļauta ekstremālu laikapstākļu iedarbībai. Atjauno ādas dabiskās aizsargspējas, tūlītēji mitrina un nomierina. Ādas krāsa iegūst viendabīgu, veselīgu toni.

Satur - Physiocalm ekskluzīvu dabīgo sastāvdaļu kompleksu ar nomierinošu iedarbību, 3% Curculigo Orchioides ekstraktu normalizē ādas pH līmeni un sekmē dabisko aizsargspēju atjaunošanos, 2% Biocorrector sarkano mikroaļģu kompleksu, kas aizsargā pret oksidatīvo stresu, pastiprina pareizu šūnu elpošanu, 2% Uviox® inovatīvu augu ekstraktu barojošajām un aizsargājošajām īpašībām.
Norādījumi: INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Klāt katru dienu pēc nepieciešamības uz tīras sejas zonas un jebkurām vietām ar noslieci uz apsarkumu, izvairoties no zonas ap acīm.