GERARD'S CALMSENSE SOOTHING AND COOLING TONIC SPRAY 200ml - NOMIERINOŠS UN ATVĒSINOŠS TONIKA AEROSOLS

Detalizēti Art:
Tilpums: 200ml
Zīmols: Gerard's
Ražots: Itālijā
Cena: 23,50 €
Apraksts

GERARD'S CALMSENSE SOOTHING AND COOLING TONIC SPRAY 200ml - NOMIERINOŠS UN ATVĒSINOŠS TONIKA AEROSOLS. Īpašs toniks jūtīgas, sensibilizētas ādas ar noslieci uz apsarkumu un kuperozi nomierināšanai un atvēsināšanai.

Satur Physiocalm – ekskluzīvu, dabīgu nomierinošu sastāvdaļu kompleksu ar līdzsvaru atjaunojošu iedarbību.
- 3% Curculigo Orchioides ekstraktu, iegūtu no auga, kas atrodams tropiskajos un subtropiskajos apvidos. Normalizē ādas pH līmeni un sekmē dabisko aizsargspēju atjaunošanos.
- 2% Chuchuhuasi, augu no Amazones reģiona ar nomierinošu iedarbību, kas efektīvi mazina apsarkumu, niezi, dedzinošu un svilstošu sajūtu.
- 2% Codiufill kompleksu, iegūtu no zaļajām aļģēm, kas palīdz remineralizēt, apskābekļot un atjaunot optimālu ādas mitrinājumu. Sastāvs ir bagātināts ar 10% Lotosa ziedu ūdeni, kas garantē tūlītēju komforta un svaiguma sajūtu, pastiprinot sastāvdaļu harmonizējošo, atjaunojošo, apsārtumu mazinošo iedarbību.
NORĀDĪJUMI: Individuālai lietošanai. Pēc attīrīšanas ar Calmsense pieniņu uzsmidziniet uz sejas, izvairoties no produkta iekļūšanas acīs, tad darbojieties ar viegliem un maigiem pirkstu pieskārieniem, līdz toniks ir pilnīgi uzsūcies.
*DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS
*VISU CALMSENSE LĪNIJAS PRODUKTU SASTĀVĀ NAV PARABENU, SILIKONU, NAFTAS PRODUKTU, SLS UN SLES, MAKSIMĀLI RESPEKTĒJOT JUTĪGU ĀDU.