Gerard's Collagen Active Drink Forte - Aktīvas iedarbības kolagēna dzēriens bez glutēna, bez laktozes, bez alkohola, 20gab

Detalizēti Ražotājs: Gerard`s
20gab
Art.RFACAD088
Cena: 39,99 €
Apraksts

Baudiet ilgtermiņā veselīgu un skaistu ādu, lietojot hidrolizētu kolagēnu ar hialuronskābi un īpaši svarīgiem mikroelementiem un vitamīniem, kas, sinerģiski viens otru papildinot, darbojas organisma iekšienē, uztur un atjauno audu, ādas šūnas, izceļot ārējo ādas skaistumu.
LIETOŠANA: lietojiet katru dienu pa 1 mono devai izdzerot tīrā veidā vai pievienojot remdenam ūdenim, sulai vai jogurtam. Minimālais kurss 20 dienas. Problēmsituācijās kurss 80 dienas garantē izcilus, redzamus rezultātus. Kursu, lietošanu individualizējiet atbilstoši vajadzībai. Ieteicams nepārsniegt dienas normu.
KAS IR KOLAGĒNS?
Kolagēns ir viena no vissvarīgākajām substancēm (proteīns), kas nodrošina veselīgas locītavas, saites, saistaudus un ādu. Elements, kurš liek tik redzami atšķirties bērna un jauna cilvēka ādas stāvoklim no nobrieduša cilvēka. Kologēns ir audu komponents, kas uztur audus un ādu tvirtus, piepildītus, gludus un kompaktus. Nodrošina un papildina visu dabisko bioloģisko šūnu funkciju pilnvērtīgu darbību no to regulāru atjaunošanās un sairšanas procesiem. Novecošanās, sadzīves ķīmijas, gaisa piesārņojuma, stresa un pārmērīgas sauļošanās rezultāta, kolagēna šķiedras sairst un deformējas, samazinās un pasliktinās atjaunošanās procesi.
Ārēji tas redzams kā atoniska (ļengana) āda, sejas kontūra izplūst, parādās ādas sausums, disbalans, grumbas. Lietojot augstas kvalitātes kologēnu iekšķīgi, organisms saņem pret novecošanās terapiju šūnu līmeni. Atjaunojas šūnu reģeneratīvie procesi, kas redzami un jūtami izpaužas ārējā izskatā. Izskats kļūst izteikti atjaunotāks, āda gludāka un kompaktāka. Atjaunojas un tiek uzturēts optimāls ādas mitruma līmenis.