GERARD'S MUST-HAVE FACE EXFOLIGHT 50ml- ENZĪMUS SATUROŠS SEJAS PĪLINGS AR TŪLĪTĒJI ATJAUNOJOŠU IEDARBĪBU UN STAROJOŠAS ĀDAS EFEKTU

Detalizēti Enzīmu pīlings ādas virskārtas nolobīšanai, tūlītējam ādas svaigumam un kompaktumam. Visiem ādas tipiem, visām vecuma grupām
Nesatur parabēnus
Artikuls: SILVER105
Tilpums: 50ml
Ražots: Itālijā
Cena: 21,01 €
Apraksts

Šis krēmveida pīlings ir radīts ar vienlaicīgi iedarbīgiem, vairākiem mērķiem - stimulēt šūnu un ādas virskārtas reģenerāciju, reizē ar ādas virsmas pīlinga nolobošu un mitrinājumu atjaunojošu iedarbību. Proteolītiskajiem enzīmiem (3%), kas sekmē dziļu un tomēr maigu pīlinga efektu, noņemot atmirušās šūnas un atjauno ādas virsmu, samazinot defektus, dishromiju, ādas pelēcīgumu un redzamās priekšlaicīgas novecošanās pazīmes.
Mīkstinošais un nomierinošais alvejas, bērza un burvju lazdas maisījums spēcina ādas barjeras, padarot pīlingu par ideāli piemērotu pat maigai un jutīgai ādai.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Klāt kārtā lai neredz ādu uz tīras, sausas sejas, kakla un dekoltē zonas. Izvairoties no acu kontūras. Atstāt uz 5 min. Kā pīlinga masku uz 15 minūtēm. Rūpīgi noskalot un Tonizēt ādu.
Nesatur parabēnu – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.