Gerard's Genactive Rejuvenating day face cream SPF8 50ml - Atjaunojošs dienas sejas krēms

Detalizēti Nesatur parabēnus
Artikuls: RFAGNT013
Tilpums: 50ml
Ražots: Itālijā
Cena: 55,49 €
Apraksts

Gerard's Genactive Rejuvenating day face cream SPF8 50ml - Atjaunojošs dienas sejas krēms. Pateicoties Genactive dienas krēma sastāva preventīvajai un atjaunojošajai iedarbībai, tas konkrēti pretdarbojas un ierobežo faktorus, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos, iedarbojoties kā uz epidermas virsējiem, tā arī dziļākajiem slāņiem.

Inovatīvais komplekss Macarose, kas satur makadamijas un mežrožu augļu eļļu – aktīvās augu izcelsmes sastāvdaļas, kas ir ļoti bagātas ar Omega 3 un Omega 6, rada aizsargbarjeru pret brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību, ko ir izraisījusi hormonālā nelīdzsvarotība vai vides piesārņojums, dažāda veida izstarojumi. Palīdz aizsargāt DNS, atjaunot šūnu integritāti, labvēlīgi ietekmējot un aktivizējot atjaunošanās procesus.
Tas ne tikai novērš oksidācijas radītos bojājumus, bet arī labo jau esošos, pateicoties suņkumelītei (3%), kas stimulējot kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo un uztur dermas un epidermas savienojumu. Rezultātā tiek atjaunota sejas mīmika, konkretizēta sejas kontūra, izlīdzinātas grumbiņas.
NORĀDĪJUMI
Individuālai lietošanai
Uzmanīgi uzklāt no rīta uz sejas, kakla un dekoltē zonas.
* NESATUR PARABĒNUS – NESATUR NAFTAS PRODUKTUS

* DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS