Gerard's PURESENSE Alcohol-free toner for combination or impure skin 200ml -Alkoholu nesaturošs toniks kombinēta tipa vai netīrai sejas ādai

Detalizēti Art: RFAPRS007
Tilpums: 200ml
Ražots: Itālijā
Cena: 23,40 €
Apraksts

Gerard's PURESENSE Alcohol-free toner for combination or impure skin 200ml - Alkoholu nesaturošs toniks kombinēta tipa vai netīrai sejas ādai. Līdzsvaru atjaunojošs, dziedinošs, tonizējošs un atsvaidzinošs toniks ādai, kura cieš no netīrumiem, iekaisumiem, kas saistās ar poru nosprostošanos un nevienmērīgu krāsu.

Progresīvā formula ietver divas aktīvās sastāvdaļas: 2,5 % Fomes Officinalis, kas attīra poras, novērš defektus; 2% Iris Fiorentino, bagāts ar cinka sāļiem, normalizē tauku dziedzeru sekrēta izstrādāšanos, novēršot spīdīguma efektu. Pelašķa ekstrakts nomierina un dziedina ar pūtītēm vai komedoniem kairinātās jutīgās zonas, Āzijas vairoglape palīdz izlīdzināt sejas krāsu, liekot ādai justies svaigai un starojošai visas dienas garumā.
NORĀDĪJUMI
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Pēc sejas attīrīšanas uzpiliniet toniku uz vates spilventiņa un klājiet uz sejas, kakla un dekoltē. Pabeidziet ādas kopšanas rituālu, uzklājot konkrētu Gerard’s serumu, krēmu u.c.