Gerard's PURESENSE Facial cleansing gel for combination or impure skin 200ml - Seju attīrošs gēls kombinēta tipa ādai vai netīrai sejas ādai

Detalizēti Art: BCS006
Brand: Gerard's
Volume: 200ml
Made in Italy
Cena: 23,40 €
Apraksts

Gerard's PURESENSE Facial cleansing gel for combination or impure skin 200ml - Seju attīrošs gēls kombinēta tipa ādai vai netīrai sejas ādai. Līdzsvaru atjaunojošs, tonizējošs un atsvaidzinošs toniks ādai, kura cieš no netīrumiem, defektiem un nevienmērīgas krāsas. Progresīvā formula ietver divas izvēlētas aktīvās sastāvdaļas: 2,5 % Fomes Officinalis, kas attīra poras, palīdzot mazināt ādas defektus; 2% Iris Fiorentino, kas ir bagāts ar cinka sāļiem un normalizē tauku dziedzeru sekrēta izstrādāšanos, novēršot ādas spīdumu. Pelašķa ekstrakts nomierina un remdē ar pūtītēm vai komedoniem kairinātās jutīgās zonas, kamēr Āzijas centella palīdz izlīdzināt sejas tekstūru un krāsu, liekot ādai justies svaigai un starojošai visas dienas garumā. 

  • Ideāli piemērota kombinēta tipa, netīrai ādai ar slieksmi uz pinnēm un netīrumiem,ādas defektiem.
  • Nesatur alkoholu, ideāli der pat visjutīgākai ādai - atjauno fizioloģisko pH, sekmējot konkrētā sastāvā esošo aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanos.
  • Novērš ādas spīdīgumu sejas T zonā.
  • Tonizē un izlīdzina ādu.

Individuālai lietošanai
Pēc sejas attīrīšanas uzpiliniet toniku uz vates spilventiņa un maigi iemasējiet uz sejas, kakla un dekoltē. Pabeidziet skaistumkopšanas rituālu, uzklājot atbilstošu krēmu.