Gerard's PURESENSE Purifying and mattifying face emulsion for combination or impure skin 24H, SPF8 50ml - Attīroša un matējoša sejas emulsija kombinēta tipa vai netīrai ādai

Detalizēti Nesatur parabēnus
Artikuls: RFAPRS008
Tilpums: 50ml
Ražots: Itālijā
Cena: 28,99 €
Apraksts

Gerard's PURESENSE Purifying and mattifying face emulsion for combination or impure skin 24H, SPF8 50ml -  Attīroša un matējoša sejas emulsija kombinēta tipa vai netīrai ādai. Vieglas konsistences emulsija, kas mitrina un nomierina, atjauno pareizu tauku dziedzeru balansu. Emulsija paredzēta kairinātas, kombinētas, disbalansētas ādas koriģēšanai. Kā arī adai ar tendenci uz nosprostojumiem un piņņu veidošanos, to novēršanai.

Pateicoties tās sastāvā esošajām bagātīgajām aktīvajām keratolītiskajām – keratoplastiskajām vielām, tādām kā Lielā ceļteka (satur daudz salicilskābes) un 3% Fomes Officinalis, tā atver un attīra ādas poras no liekā tauku dziedzeru sekrēta daudzuma, līdz ar to novēršot ādas nepilnības. Formula satur arī 4% Nio-Sebactive, Citrus Tangerina (mandarīna) un Zāģzobainās sabalpalmas augļu ekstraktu saturošu kompleksu ar savelkošu un tauku dziedzeru sekrēta izstrādāšanās līdzsvaru atjaunojošu iedarbību, kā arī alantoīnu, kas nomierina ādas apsārtumu, kairinājumu un diskomfortu, kas ir tipisks netīrumus saturošai ādai un ādai ar slieksmi uz pinnēm vai poru nosprostojumiem.

Lietojot katru dienu, tā attīra un atjauno ādu, izlīdzina tās krāsu, aizvāc netīrumus un neestētisko ādas spīdumu.
NORĀDĪJUMI
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Rītos un vakaros, pēc attīrīšanas un tonizēšanas maigi iemasējiet emulsiju uz sejas, kakla un dekoltē. Izteiktas problēmas gadījumā, kursveidā, lietojiet kopā ar Puresense Mattifying face serum.