GERARD'S RE-WHITE AGE CONTROL CLEANSING, SKIN EVENING AND BIOSTIMULANTING FACE MICROPEELING 160ml - ATTĪROŠS, BIOSTIMULĒJOŠS, ĀDAS TONI IZLĪDZINOŠS UN NOGLUDINOŠS MIKROPĪLINGS

Detalizēti Art.
Tilpums: 160ml
Zīmols: Gerard's
Ražots: Itālijā
Cena: 35,01 €
Apraksts

Izcils mikropīlinga izstrādājums ar spēcīgām savelkošām-tonizējošām īpašībām un reizē ar nomierinošu un nogludinošu iedarbību. Tas saudzīgi noloba ādu, minimizējot ādas defektus. Līdzsvaro un nodrošina augstu mitrinājuma pakāpi, uzlabo ādas mikrocirkulācijas funkcionēšanu, izlīdzinot ādas krāsu. Satur 1% Keratopeel® atmirušo šūnu aizvākšanai ar maigu enzīmu palīdzību, šūnu atjaunošanās paātrināšanai. 2% Zaļā tēja, bagāta ar vitamīniem un polifenoliem, pretdarbojas brīvajiem radikāļiem tos neitralizējot. 1% Fomes Officinalis (sēne), ar savelkošajām, attīrošajām un matējošajām īpašībām, 2% bērzs, ar nomierinošām, balinošām un attīrošām, tūsku novērsošām īpašībām, 1% Fitokompleksu, kas satur dažādus augu ekstraktus: Kumelīti ar nomierinošu iedarbību, Lakricu ar nomierinošu iedarbību, milteni dziedināšanai un mikrocirkulācijai, Zemeņkoku ar izgaismojošām īpašībām, Plikstiņu asinsvadus sašaurinošajām-tonizējošām īpašībām, Irbuleni ar elastizējošu un kompaktumu atjaunojošo iedarbību.
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Klājiet katru dienu no rīta un vakarā, pēc sejas dekoratīvās kosmētikas noņemšanas. Izspiediet divas reizes sev uz samitrinātas plaukstas un vienmērīgi klājiet uz sejas. Atstājiet 20 - 30 sekundes un tad noskalojiet. Tonizējiet ādu, izmantojot Aquasense, uc.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts