MAGIRAY DIAMOND krēms-pīlings 250ml

Detalizēti Maigs krēms – pīlings satur augļskābes un dimanta pulveri, kas veicina atmirušo šūnu eksfoliāciju, izlīdzina ādas tekstūru un krāsu. Ārstniecisku augu ekstraktu komplekss uzlabo ādas vielmaiņu, samazina tūsku un dziedina.
Artikuls: 920019
Tilpums: 250ml
Ražots: Izraēlā
Cena: 28,23 €
Apraksts

Maigs krēms – pīlings satur augļskābes un dimanta pulveri, kas veicina atmirušo šūnu eksfoliāciju, izlīdzina ādas tekstūru un krāsu. Ārstniecisku augu ekstraktu komplekss uzlabo ādas vielmaiņu, samazina tūsku un dziedina. Zirgkastaņa ekstrakts uzlabo asinsvadu mikrocikurlāciju un samazina tūsku. Kumelītes, pienenes, palašķes un kliņģerītes ekstrakti samazina apsārtumu, nomierina ādu un  dziedina. Nāves jūras minerāli, Ein Gedi avota ūdens un pienskābe mitrina ādu un uzlabo vielmaiņu. Dimanta pulveris un ingvera ekstrakts veicinās ādas sildīšanu, kas ļauj paaugstināt aktīvo komponentu iedarbību. Krēms – pīlings nodrošinās maigu, bet efektīvu eksfoliāciju, pulē un izlīdzina ādu, piešķirot ādai svaigumu un spilgtumu.

Lietošana: Uzklāt pīlingu uz mitras ādas un veikt masāžu, pievienojot ūdeni pēc nepieciešamības. Krēma pārpalikumus noņemt ar švammīti un nomazgāt ar ūdeni. Procedūras efektivitāti paaugstinās maigu masāžas birstīšu/otiņu izmantošana.