M.ASAM kosmētikas grupa dibināta 1963. gadā, Vācijā. Ražo luksusa klases kosmētiku, kas tiek izplatīta visā pasaulē pateicoties izcilai spējai piepildīt visprasīgākā klienta vēlmes, liekot akcentu uz pret novecošanās patentētiem kompleksiem, kas iegūti no vīna reģioniem Landau/Reinzeme-Pfalca audzētām vīnogām. Kā īpašas iedarbības un lielisko rezultātu garants ir mikro - kapsulu tehnoloģija, kas ļauj kosmētikas sastāvdaļām nokļūt ādas dziļajos slāņos, veidojot aktīvo vielu koncentrāciju audos, kas saglabājas ilgstošākā laika periodā, tādejādi veicinot ādas struktūras atjaunošanos, kā arī kopšanu, spēcīgu mitrināšanu un barošanu. M.ASAM produkti nesatur parabēnus, nav testēti uz dzīvniekiem un ir dermatoloģiski pārbaudīti. 

AQUA INTENSE® - intensīvi ādu mitrinoša, smaržvielu nesaturoša līnija ar hiluronskābi. Komplekss sastāv no trīs dažādiem hialuronskābes veidiem - augsti molekulārās, zemu molekulārās un iekapsulētās hialuronskābes apvienojumā ar escīnu (viela, kas veicina kapilāru nostiprināšanos, tonusu u.c.).  Āda tiek mitrināta, sniedzot tai veselīgu, jaunāku, piepildītu izskatu un tūlītēju komfortu. Līnija piemērota visiem vecumiem, atbilstoši indikācijai. 

VINOLIFT® - līnijas pamatā ir ekskluzīvas iedarbības sastāvdaļas, cilmes šūnas, kas iegūtas no nenogatavinātām vīnogām un vīnogu kātiņiem, izmantojot speciālas patentētas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt ekstrahēto vielu augsto iedarbību. To darbība nodrošina pret novecošanās terapiju, kas būtiski atjauno un uztur labu ādas kvalitāti. Līnija paredzēta īpaši nobriedušai, novecojošai, problemātiskai (grumbainai, atoniskai) kā arī sausai ādai. 

VINO GOLD® - luksusa ādas kopšanas līnija ar svaigu laima aromātu, visiem ādas tipiem, ar atjaunojošu, audus, ādu, nostiprinošu un pret grumbu iedarbību. Sastāvā iekļauts dabīgs, patentēts OPC un resveratrola antioksidantu komplekss - jaunākam, perfektākam, skaistākam izskatam! Līnija piemērota visiem vecumiem, atbilstoši indikācijai.