Pien- DAIRY SPA FACE LIGHT 180ml - Dabīgas putas jutīgas sejas ādas tīrīšanai Pien

Detalizēti Tilpums: 180 ml
Ražots: Latvijā
Art: ECC0884
Cena: 9,92 €
Apraksts

Lai spētu pienācīgi ik vakaru attīrīt, pabarot sejas ādu un noņemt kosmētiku, Pien- DAIRY SPA ir radījis divus unikālus produktus sejas kopšanai-Pien-DAIRY SPA FACE un Pien- DAIRY SPA FACE LIGHT. Jebkura sejas tipa ādai un īpaši jutīgai sejas ādai.

Šīs izteikti biezās un apjomīgās putas paredzētas ikdienas lietošanai, maigai sejas ādas attīrīšanai no netīrumiem pirms sejas kopšanas procedūrām, kā arī saudzīgai kosmētikas noņemšanai. To sastāvā esošām sūkalām ir unikāls sastāvs, kas ietver dažādus aktīvos komponentus, B grupas vitamīnus un mikroelementus, kam piemīt ādu kopjošas īpašības. Piena sūkalas stimulē atjaunošanas procesus ādas šūnās, padarot ādu maigāku un piešķirot tai veselīgu izskatu.

ECOCERT® sertificēts dabīgs augu ekstraktu komplekss (no Āzijas akācijas Shikakai pupiņām, Āfrikas koka Balanites Aegyptiaca augļiem un Dienvideiropas skarainās ģipsenes Gypsophila Paniculata saknēm) kalpo kā maigs, bet efektīvs sejas ādas attīrītājs, ļaujot sajust ādas tīrību bez sausuma efekta. Šo sejas putu sastāvs papildus ir bagātināts ar provitamīnu B5 un alvejas želeju, kuri mīkstina, nomierina ādu un padara to gludu.

Saglabā mūžīgo jaunību ar piena spēku!

Piemērots ikdienas lietošanai. Iespiest putas plaukstās un uzklāt uz samitrinātas sejas ādas, izvairīties no iekļūšanas acīs. Noskalot ar tekošo ūdeni.

Uzmanību! Jābūt uzmanīgiem cilvēkiem ar paaugstinātu jutīgumu pret kādu no produkta sastāvdaļām.

*SLS and SLES-free

Parabens-free

Parfum-free

Allergens-free

PEG-free