ViViean Collagen Alginate Mask - plastificējoša algināta maska ar jūras kolagēnu 200g

Detalizēti Plastificējošā algināta maska ar jūras kolagēnu
Tilpums: 200g
Art. KF 415
Zīmols: ViViean
Ražots: ES
Cena: 9,98 €
Apraksts

Plastificējošā algināta kolagēna maska 

Dabīgās, ādu atjaunojošās algināta kolagēna maskas sastāvā ir aļģes un to mikroelementi, kuri palīdz piegādāt aktīvās sastāvdaļas dziļākajos ādas slāņos.

Aļģu maska stimulē un atjauno ādu, kā arī mitrina to un samazina grumbas. Tā nodrošina ādā augstu hidratācijas līmeni un uzlabo ādas elastību. 

Paredzēta visiem ādas tipiem.

Algināta maska:

- piešķir sejas ādai veselīgu mirdzumu

- uzlabo ādas krāsu

- nomierina ādas kairinājumu

- izlīdzina ādu

Aļģu maskas ir ideāls papildinājums jebkurai kosmētiskai procedūrai. Tās nomierina, reģenerē ādu un ātri atjauno atbilstošu ādas mitruma līmeni, 

tādējādi ādas krāsa kļūst vienmērīgāka un iegūst veselīgu mirdzumu.

Algināti nodrošina ādu ar vitamīniem un minerālvielām.

Aļģu maska veido īpašu slāni uz ādas, kas atvieglo aktīvo vielu absorbciju. Tādēļ ieteicams pirms algināta maskas lietošanas uz ādas uzklāt piemērotu serumu.

Lietošana:

Algināta pulvera maska pirms lietošanas jāatšķaida ar ūdeni vai aktivātoru, lai iegūtu krēmveida konsistenci, kas paredzēta ērtai maskas uzklāšanai. 

Dažas minūtes pēc maskas uzlikšanas uz sejas, tā veido blīvu elastīgu plēvi, kas tiek noņemta vienā gabalā pēc 15-30 minūtēm.

Algināta maskas efekts parasti ir redzams uzreiz pēc procedūras - maska intensīvi mitrina ādu, uzlabo asinsriti un padara ādu mirdzošu un maigu, 

nomierina, atjauno ādu, kā arī novērš novecošanās pazīmes.

Profesionālai lietošanai.