Black Clean. Plāksnītes deguna ādas attīrīšanai

Detalizēti Art. EBV6886
Zīmols: Vitex/Belita
Ražots: BY
Cena: 0,96 €
Apraksts

Black Clean plāksnītes deguna ādas attīrīšanai. Maska – plēvīte ar aktivēto bambusa kokogli lieliski attīra deguna poras un cīnās ar pinnēm, padarot ādu gludu un maigu.

 Šīs sloksnītes attīra deguna ādas poras, izvada toksīnus, cīnās pret pinnēm un atsvaidzina ādu.

Kombinētas un taukainas ādas īpašniekus var droši saukt par laimīgiem: tieši šie epidermas veidi saglabā savu jaunību daudz ilgāk, jo dabiskās mitrināšanas dēļ grumbas parādās daudz vēlāk. Tomēr šim ādas tipam ir daudz lielāka jutība pret dažādiem iekaisumiem un poru aizsērēšanu pārmērīgas tauku sekrēcijas dēļ. Par laimi, mūsdienu skaistumkopšanas industrija piedāvā daudz veidu, kā tikt galā ar šīm nepilnībām.

Dziļi attīrošās sloksnītes deguna ādas attīrīšanai no populārā zīmola Vitex ir ātrs un efektīvs veids, kā tikt galā ar nīstajiem melnajiem punktiņiem ādā. Aktīvā bambusa kokogle darbojas kā aktīva sastāvdaļa, kas uzreiz rūpīgi iedarbojas uz aizsprostotām porām, tās dziļi attīra, izvada toksīnus un nežāvē ādu. Ātrs un uzticams veids, kā jebkurā situācijā izskatīties perfekti!

Kā lietot: rūpīgi notīriet ādu ar sejas mazgāšanas līdzekli vai piemērotām ziepēm un ūdeni. Tad samitriniet deguna ādas laukumu ar siltu ūdeni. Uzklājiet sloksni tikai uz mitrinātas, tīras ādas bez krēma vai kosmētikas pārpalikumiem. Pēc caurspīdīgās plastmasas plēves noņemšanas līmējiet sloksni ar tumšo, spīdīgo pusi uz ādas. Izlīdziniet sloksni tā, lai tā labi pieliptu pie deguna ādas. Atstājiet uz ādas, līdz sloksne ir pilnīgi nožuvusi (aptuveni 10-15 minūtes). Uzmanīgi noņemiet sloksni. Visi piesārņojumi un netīrumi paliks tajā. Uzmanību: nelietojiet sloksni uz sausas ādas. Kad aizsargplēve ir noņemta, nekavējoties pielīmējiet sloksni uz deguna ādas. Ja sloksni ir grūti noņemt no deguna, uzklājiet atkārtoti tai ūdeni. Nelietojiet sloksni uz bojātas vai kairinātas ādas. Ļoti retos gadījumos diskomforta vai dermatoloģiskas reakcijas gadījumā sloksņu lietošana jāpārtrauc.