Silk Oil of Morocco ir ģimenes uzņēmums, kurš iesākās Austrālijā, Brisbenā, kur atrodas arī kompānijas mītne. Jau pēc 3 gadiem šis uzņēmums izplatīja savu produkciju profesionālo skaistumkopšanas un matu kopšanas līdzekļu tirdzniecības vietās visā pasaulē. Šā zīmola popularitātes un atpazīstamības lēcienu tik īsā laikā var apbrīnot, ja salīdzinām mūsdienu uzņēmuma rādītājus ar šā zīmola pieticīgo sākumu.

Šajā zīmolā ietilpst profesionālie matu kopšanas līdzekļi, ādas kopšanas līdzekļi un minerālā kosmētika – visi šie produkti ir piesātināti ar auksti spiestu sertificēto organisko argāna eļļu, lai radītu pirmšķirīgus un patiesi efektīvus produktus, kuri sniedz izcilu baudu ikdienā.

Klienti, kuri pērk Silk of Marocco produktus, saprot, ka tieksmē pēc kvalitātes nevar būt kompromisu. Uzņēmums cenšas izmantot inovatīvas un dabiski iegūtas sastāvdaļas, kā arī pārstrādājamu iepakojumu, kur vien tas ir iespējams.

Izvietota Āfrikas ziemeļos, Maroka ar iedzīvotāju skaitu virs 35 miljoniem ir pazīstama ar tās spilgto vēsturi, ainavām, Sahāras tuksnesi un, protams, ar Marokas argāna eļļu.

Tūkstošiem gadu atpakaļ Marokas dienvidaustrumu iedzīvotāji atklāja argāna eļļas ārstnieciskās īpašības, kad bija iemācījušies iegūt eļļu no olīvām līdzīgiem argāna eļļas augļiem.

Kokos kāpelējošas kazas, kuras šajā Marokas reģionā ir unikālas, kāpa argāna kokos, noēda tā augļus, bet nepārstrādāti kauliņi palika kā atkritumi. 

1510. gadā Āfrikas pētnieks Leo Africanus atklāja Marokas eļļu, ceļojot pa Āfrikas ziemeļiem. Eļļa drīzumā nonāca Eiropā, kur tā ātri ieguva popularitāti aristokrātijas vidu, pateicoties dziedinošām īpašībām, kā arī ādu un matus mitrinošām īpašībām.

Pārējais, kā saka, ir vēsture, izņemot to, ka gadsimtiem Marokas eļļa bija pieejama tikai dižciltīgiem un ļoti turīgiem cilvēkiem.

Tomēr mūsdienās Silk Oil of Marocco padarīja šo apbrīnojamo eļļu pieejamu ikvienam, kas vēlas to labāko saviem matiem un ādai.


Silk Oil of Morocco