DKNY Be Delicious EDT 100ml W - Sieviešu smaržas, Testeris

dkny9
dkny-be-delicious-smarzas-elady
Detalizēti Zīmols:Donna Karan
Koncentrācija: Tualetes ūdens (Eau de Toilette, EDT)
Tilpums: 100ml
Testeris
Art: EPF21582
Sākuma nots: ābols, gurķis, greipfrūts, magnolija
Sirds nots: tuberoze, maijpuķīte,roze, vijolīte
Beigu nots: sandalkoks, baltie sveķi
Cena: 37,43 €
Apraksts

Aromāta kompozīcija: ziedu, augļu

DKNY Be Delicious ir spilgts, svaigs un enerģisks aromāts, kas piestāv drosmīgai, taču vienlaikus arī šarmantai sievietei. Šo smaržu sākuma notīs atplaukst zaļo lapu, vojolīšu lapu, greipfrūta un magnolijas liegie aromāta toņi. Sirds noti veido tuberoze, ko parfimērijā uzskata par elegances zīmolu, maijpuķītes, rozes un vijolītes, savukārt beigu noskaņu ievada sandalkoka, dzintara un muskusa siltie akordi.

Elady.lv iesaka DKNY Be Delicious sieviešu smaržas jutekliskām un kārdinošām sievietēm, kuras vēlas ap sevi radīt mūžīgās vasaras gaisotni....

DKNY Be Delicious sieviešu smaržas laistas klajā 2004. gadā. To autors ir slavenais parfimērs Moriss Rusels. 

Smaržūdens (Eau de Parfum) Dažreiz izmanto terminu Parfum de Toilette – tualetes smaržas ir parfimērijas veids, kas pēc smaržvielu koncentrācijas atrodas starp smaržām un tualetes ūdeni 12-20 % smaržvielu 90% spirtā. Parfimētu ūdeni sauc par dienas smaržām. To var lietot visas diena garumā. No smaržām parfimēts ūdens atšķiras ar to, ka tajā ir vairāk izteikts aromāta "sirds" notis, un daudz mazāk šleifa notis. Labi saglabā aromātu 5-7 stundu ilgi. Krietna parfimēta ūdens lietošana no rīta nepalīdz saglabāt aromātu visas dienas garumā, bet tikai padara to pārlieku spēcīgu pirmajās stundās.