Versace Bright Crystal, Sieviešu smaržas EDT 90ml, Testeris

bright-crystal-versace
versace-bright-crystal-smarzas-elady.lv
Detalizēti Zīmols: VERSACE
Koncentrācija: Tualetes ūdens (Eau de Toilette, EDT)
Tilpums: 90ml
Testeris
Art: EPF0037
Sākuma nots: granātābols, mandarīns, garšvielas.
Sirds nots: peonija, lotoss, magnolijas.
Beigu nots: ambra, muskuss, sarkankoks.
Cena: 43,50 €
Apraksts

Aromāta kompozīcija: ziedu, augļu, muskuss

Versace Bright Crystal maigi rozā smaržu pudelīte liecina par liegāku un dzirkstošāku aromātu nekā Versace Crystal Noir. Populārajām augļu notīm pievienojas viegli gardas un kārdinošas nianses. Augšējās notīs atveras granātābola, juzu augļa (citrusu grupas auglis) un ziemas sala akordi. Kompozīcijas centrā uzplaukst peonija un magnolija. Savukārt svaigās ūdens un lotosa notis atsvaidzina ziedu akordu saldās nianses. Pamata notīs uzplaukst dzintara, muskusa un sarkankoka akordi. Šo aromātu 2006. gadā radīja Alberto Morilla.

Versace modes nams  bija dibināts 1978. gadā, un šobrīd tas ir izsmalcināta stila un augstas kvalitātes simbols. Versace modes nams smaržas ražo kopš 1981.gada. Ši zīmola smaržas izceļas ar oriģinālu, neatkārtojamu un ekstravagantu stilu.  Modes nama veidotie smaržu aromāti it mūsdienīgi, izsmalcināti un eleganti. Versace aromāti spēj uzburt jebkuru tēlu – no seksuāla līdz elegantam, no romantiska līdz izsmalcinātam. Versace aromāti atklāj lietotāja izsmalcinātību, stilu un šarmu.  Tie ir harmoniski un daudzpusīgi. 

Tualetes ūdens (Eau de Toilette) ir vieglais parfimērijas veids, kurā spilgti „skan” augšējās un vidējās notis, bet šleifu sajūt pavisam nedaudz. Smaržu kompozīcijas koncentrācija ir 8-10 % 80-85% spirtā. Tualetes ūdens ir paredzēts lietošanai dažas reizes dienā, un der darba laikā, karstā klimatā, sportam un aktīvai atpūtai.