Cilvēka enerģija slēpjas veselīgā uzturā. Ir zinātniski pierādīts, ka veselīgs  uzturs ir viens no veselības, skaistuma un ilga mūža priekšnosacījumiem. Ēdot veselīgi, mēs stiprinām organisma dabiskās aizsargspējas, atjaunojam organisma enerģijas līmeni un uzmundrinām savu garu. 

Pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai nepieciešamas vairāk nekā 40 dažādas uzturā esošas vielas, taču diemžēl nav tāda pārtikas produkta, kura sastāvā būtu visas nepieciešamās vielas, tādēļ veselības nodrošināšanai nepieciešams lietot ļoti dažādu pārtikas produktu.

Superfood - tie ir īpaši augstvērtīgi dabas produkti, kas gūst arvien lielāku popularitāti pasaulē, tai skaitā arī Latvijā. Tie ir augi, kas pārsteidz ar savām īpašībām, koncentrējot sevī unikālu vai ārkārtīgi bagātīgu uzturvielu klāstu. Šajos produktos ir izcila uzturvērtība, kas pilnvērtīgi baro organisma audus, augsts vērtīgu aktīvo vielu saturs, tie spēj aizsargāt mūsu organismu pret stresa postošo ietekmi, kā arī spēj līdzsvarot un harmonizēt organisma darbību.

 

 


Uzturs veselīgam dzīvesveidam