Kaņepju sēklas (nelobītas) 250g

Detalizēti Lobītas kaņepju sēklas (nelobītas)
Neto svars: 250g
100% dabīgas, bez piedevām
Omega 3, 6, 9 avots
Bez cukura,
Bez laktozes un glutēna
Nesatur soju un piena sūkalas
Nesatur konservantus
Bez ĢMO
Piemērotas veģetāriešiem un vegāniem
Ražotas: Latvijā
Art; TRAN01
Cena: 2,95 €
Apraksts

Kaņepju sēklas ir augstvērtīgs augu izcelsmes olbaltumvielu avots, tajās ir teicami sabalansēta Omega 3 un Omega 6 taukskābju attiecība, satur vērtīgas minerālvielas - dzelzi, magniju, E vitamīnu u.c. Kaņepju sēklu apvalciņš tiek atdalīts mehāniski, nepakļaujot tās termiskai vai citāda veida apstrādei. Tās ir lielisks papildinājums ikvienai maltītei - sālātiem, graudaugu brokastīm, smūtijiem, sacepumiem u.c. Kaņepju sēklas nesatur glutēnu un citus alergēnus.

Kaņepju sēklas var dēvēt par īstu superfood jeb superbarību. Sēklas satur 30-38 % eļļas. Pastāv uzskats, ka kaņepju eļļa ir ir vērtīgāka par zivju eļļu, jo to var iegūt ekoloģiski tīrāku, tajā ir pilnvērtīgāk izmantojamas, sabalansētākas aminoskābes, kā arī omega-9,  kuras nav zivju eļļā. Kaņepēs esošais globulīns ir vislīdzīgākais globulīnam, kas atrodams cilvēka asinsplazmā. Tas ir ārkārtīgi būtisks imunitātes uzturēšanai, un ražo organismā antivielas, tādēļ kaņepes nereti dēvē par augu valsts karalienēm. Kaņepju sēklas ir dabisks proteīna avots. Proteīns veicina muskuļu masas pieaugumu, palīdz saglabāt muskuļu masu un palīdz uzturēt kaulu veselību.

Kaņepju sēklas satur visas 20 aminoskābes, ieskaitot 9 neaizvietojamās, kuras mūsu organisms nespēj saražot pats. Kaņepju sēklas ir bagātīgs nepieciešamo minerālvielu avots.

Tās ir gatavas lietošanai, vai arī var tikt gatavotas kopā ar citiem ēdieniem, zemās temperatūrās. Var pievienot putrām, jogurtiem, salātiem, kokteiļiem, pie maizes, pankūkām, saldos ēdienos, konditorejā uc.

Lietojiet dienā apmēram 20g kaņepju sēklas kā piedevu. Ieteikums neizmantot produktu kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.