Kaņepju sēklu eļļa 250ml

Detalizēti Kaņepju eļļa
Iepakojums: 250ml stikla pudele
100% dabīga, bez piedevām
Omega 3, 6, 9 avots
Bez cukura,
Bez laktozes un glutēna
Nesatur soju un piena sūkalas
Nesatur konservantus
Bez ĢMO
Piemērota veģetāriešiem un vegāniem
Ražota: Latvijā
Art: TRAN03
Cena: 8,40 €
Apraksts

Auksti spiesta Kaņepju sēklu eļļa ir izcils, dabīgi sabalansēts Omega 3, 6, 9 avots. Šobrīd kaņepju eļļa tiek vērtēta labāk par zivju eļļu, jo to iespējams iegūt ekoloģiski tīrāku un tā satur pilnvērtīgāk izmantojamas un sabalansētākas aminoskābes, kā arī omega-9, kuras nav zivju eļļā. Eļļu ieteicams lietot svaigu! Kaņepju eļļa satur antioksidantus, proteīnus, karotīnu, fitosterolus, fosfolipīdus, kā arī daudz lietderīgas minerālvielas, ieskaitot kalciju, magniju, sēru, kāliju, dzelzi, cinku un fosforu. Kaņepju sēklu eļļa ir olbaltumvielu avots un tā satur visas divdesmit aminoskābes, ieskaitot deviņas pamata (neaizstājamās) aminoskābes. Kaņepju eļļa satur arī А , B1, B2, B3, B6, C, D, un E vitamīnus. 

Kaņepju eļļa satur polinepiesātinātās taukskābes, augstvērtīga barības piedeva, derīga arī kosmētikas un medicīnas produktu ražošanai.

Lietojiet 1 ēdamkaroti (15 ml) dienā trīs mēnešus.

Izmantošana skaistumkopšanā: kaņepju sēklu eļļa piešķir ādai maigumu un elastību, pateicoties savai spējai noturēt ādas mitrumu, efektīvi cīnās ar ādas dehidratāciju. Kaņepju sēklu eļļai piemīt augsta caurlaides spēja, tā ātri iesūcas un bez taukaina spīduma, lieliski atjauno ādas tekstūru. Šī eļļa stiprina kapilāru sieniņas un tai piemīt antikuperozā iedarbība.
Pateicoties savai spējai saistīt brīvos radikāļus, kaņepju eļļa efektīvi pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanas. Kaņepju eļļa kosmētiski labi ietekmē matu stāvokli: baro kapilāru šķiedru, uzlabo matu struktūru, piešķir papildus mirdzumu, elastīgumu, apjomu un atvieglo veidošanu.