Karoba pulveris 250g

Detalizēti Karoba pulveris
Neto masa:250g
Izcelsmes valsts: Itālija
Cena: 5,45 €
Apraksts

Karoba pulveris

 

Karoba pulveris ir ar izcilu šokolādes un riekstu garšu.

Lietošana uzturā: Lietojiet karoba pulveri šokolādes un desertu pagatavošanai! Receptēs aizstājot vai kopā ar kakao pulveri. Karoba pulverim ir daudz saldāka garša nekā kakao pulverim, tāpēc šokolādes pagatavošanai nepieciešams mazāks daudzums cukura vai cita veida saldinātāju.

Neto masa: 250g    

Uzglabāt: sausā un vēsā vietā.

Izcelsmes valsts: Itālija

 

Karoba pulveris tiek uzskatīts par labāko alternatīvu šokolādei. 

Karoba pulverim piemīt izteikta šokolādes un riekstu garša. To iegūst no maizes kokā augošām karoba pupiņām. Karoba pulverim ir plašs izmantošanas spektrs - to var izmantot dažādu desertu pagatavošanā vai kā piedevu kokteiļiem un smūtijiem, jo karoba pulveris labi šķīst gan siltā, gan vēsā ūdenī. Izmantojot karoba pulveri ēdienu pagatavošanā, būs jālieto mazāk cukura, jo pulveris pats par sevi ir salds. Tas ideāli noder kā piedeva putrām, jogurtiem un konditorijas izstrādājumiem. 

Salīdzinot ar kakao, karoba pulverim ir 14 reizes mazāk tauku, un tas satur arī olbaltumvielas, ir bagāts ar šķiedrvielām un nesatur kofeīnu, tādēļ tiem, kas vēlas kontrolēt savu svaru, iesaka aizstāt kakao ar karoba pulveri.  Turklāt šajā produktā atrodami pektīni, kas samazina holesterīnu. Tas satur kalciju, dzelzi, kāliju, magniju un A, B un D vitamīnus. 

Karoba pulveri ieteicams izmantot osteoporozes profilaksei, kā arī vielmaiņas veicināšanai. Šajā pulverī esošās vielas darbojas kā antioksidanti un palīdz novērst brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi uz organismu.