Lobītas kaņepju sēklas 150g

Detalizēti Lobītas kaņepju sēklas
Neto svars: 150g
100% dabīgas, bez piedevām
Omega 3, 6, 9 avots
Bez cukura,
Bez laktozes un glutēna
Nesatur soju un piena sūkalas
Nesatur konservantus
Bez ĢMO
Piemērotas veģetāriešiem un vegāniem
Ražotas: Latvijā
Art: TRAN02
Cena: 4,90 €
Apraksts

Lobītas kaņepju sēklas Lobītas kaņepju sēklas ir augstvērtīgs augu valsts produkts. Kaņepju sēklas var dēvēt par īstu superfood jeb superbarību. Sēklas satur 30-38 % eļļas. Pastāv uzskats, ka kaņepju eļļa ir ir vērtīgāka par zivju eļļu, jo to var iegūt ekoloģiski tīrāku, tajā ir pilnvērtīgāk izmantojamas, sabalansētākas aminoskābes, kā arī omega-9,  kuras nav zivju eļļā. Kaņepēs esošais globulīns ir vislīdzīgākais globulīnam, kas atrodams cilvēka asinsplazmā. Tas ir ārkārtīgi būtisks imunitātes uzturēšanai, un ražo organismā antivielas, tādēļ kaņepes nereti dēvē par augu valsts karalienēm. Kaņepju sēklas ir dabisks proteīna avots. Proteīns veicina muskuļu masas pieaugumu, palīdz saglabāt muskuļu masu un palīdz uzturēt kaulu veselību.

Kaņepju sēklas satur visas 20 aminoskābes, ieskaitot 9 neaizvietojamās, kuras mūsu organisms nespēj saražot pats. Kaņepju sēklas ir bagātīgs nepieciešamo minerālvielu avots.

Lobītajām kaņepju sēklām ir patīkama, maiga, riekstu garša. Tās ir gatavas lietošanai, vai arī var tikt gatavotas kopā ar citiem ēdieniem, zemās temperatūrās. Var pievienot putrām, jogurtiem, salātiem, kokteiļiem, pie maizes, pankūkām, saldos ēdienos, konditorejā uc.

Lietojiet dienā apmēram 20g kaņepju sēklas kā piedevu. Ieteikums neizmantot produktu kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

100 g produkta satur:

Enerģētiskā vērtība: 580 kcal/2459 kJ

Tauki: 45,0 g

tostarp: piesātinātās taukskābes 3,0 g

Ogļhidrāti: 7,0 g

tostarp:

cukuri 0,0 g

Olbaltumvielas 37,0 g

Sāls 0,0 g