Spirulīnas tabletes 190g

Detalizēti Dabīgas spirulīnas tabletes
Neto masa: 190g vai 380 tabletes
Izcelsmes valsts: Ķīna
Cena: 13,98 €
Apraksts

Spirulīnas tabletes

Spirulīna (Arthrospira platensis) ir zilaļģes, kuras iegūst saldūdens ezeros.

Lietošana uzturā: Lietojiet uzturā līdz 10 (atbilst 5 g) tabletēm dienā, sportistiem no 12 tabletēm dienā. Ieteikums neizmantot produktu, kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Iesakām nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Neto masa: 190g vai 380 tabletes.

Olbaltumvielu un šķiedrvielu avots.

Spirulīna izvada no organisma smago metālu sāļus, radionukleotīdus, toksīnus un uzlabo organisma adaptāciju apkārtējās vides mainīgos apstākļos.

Izmanto profilaksei, arī pie kuņģa-zarnu trakta saslimšanas gastrītu, kuņģa čūlu, kolītu, pankreatītu, hepatītu, aknu cirozi, disbakteriozi. Spirulīnā ir augsts dabīgo antioksidantu saturs (karotīns, vitamīns E, cinks, selēns, polinepiesātinātās taukskābes), kuriem piemīt šūnu membrānu stabilizējošas īpašības, pretiekaisumu, prettūsku un reģenerējošas īpašības. Pretčūlu iedarbība ir saistīta ar hlorofila esamību.

Spirulīnu iesaka sirds slimību profilaksei un ārstēšanai. Tā uzlabo stāvokli aterosklerozes, hipertonijas, sirds išēmiskās slimības gadījumos. Spirulīna normalizē asinsvadu tonusu, izvada lieko holesterīnu, polinepiesātinātās taukskābes normalizē lipīdu apmaiņu, samazina asins sastāvā triglicerīdu un lipoproteīdu līmeni, antioksidanti normalizē lipīdu oksidācijas procesu.

Spirulīnu lieto, lai samazinātu aptaukošanos, jo spirulīnā esošās aminoskābes iedarbojas uz galvas smadzeņu hormonu metabolismu, tādā veidā pazeminot apetīti, pigmenti fikocianīns normalizē vielmaiņu, bet šķiedrvielas stimulē kuņģa darbību.

Spirulīnu izmanto imunitātes stiprināšanai. Imunitātes aizsardzību nodrošina karotinoīdi un citas bioloģiski aktīvās vielas.

Neto masa: 180g

Uzglabāt: sausā un vēsā vietā, nesaldēt, pasargāt no tiešiem saules stariem.

Izcelsmes valsts: Ķīna