Spirulīnas pulveris 180g

Detalizēti Dabīgs spirulīnas pulveris
Neto masa: 180g
Izcelsmes valsts: Ķīna
Cena: 12,00 €
Apraksts

Spirulīnas pulveris

Spirulīna (Arthrospira platensis) ir zilaļģes, kuras iegūst saldūdens ezeros.

Lietošana uzturā: Lietojiet uzturā līdz 10 g dienā. Var lietot ka piedevu pie kokteiļiem un salātiem. Ieteikums neizmantot produktu kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Iesakām nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Olbaltumvielu un šķiedrvielu avots.

Spirulīna izvada no organisma smago metālu sāļus, radionukleotīdus, toksīnus un uzlabo organisma adaptāciju apkārtējās vides mainīgos apstākļos.

Izmanto profilaksei, arī pie kuņģa-zarnu trakta saslimšanas gastrītu, kuņģa čūlu, kolītu, pankreatītu, hepatītu, aknu cirozi, disbakteriozi. Spirulīnā ir augsts dabīgo antioksidantu saturs (karotīns, vitamīns E, cinks, selēns, polinepiesātinātās taukskābes), kuriem piemīt šūnu membrānu stabilizējošas īpašības, pretiekaisumu, prettūsku un reģenerējošas īpašības. Pretčūlu iedarbība ir saistīta ar hlorofila esamību.

Spirulīnu iesaka sirds slimību profilaksei un ārstēšanai. Tā uzlabo stāvokli aterosklerozes, hipertonijas, sirds išēmiskās slimības gadījumos. Spirulīna normalizē asinsvadu tonusu, izvada lieko holesterīnu, polinepiesātinātās taukskābes normalizē lipīdu apmaiņu, samazina asins sastāvā triglicerīdu un lipoproteīdu līmeni, antioksidanti normalizē lipīdu oksidācijas procesu.

Spirulīnu lieto, lai samazinātu aptaukošanos, jo spirulīnā esošās aminoskābes iedarbojas uz galvas smadzeņu hormonu metabolismu, tādā veidā pazeminot apetīti, pigmenti fikocianīns normalizē vielmaiņu, bet šķiedrvielas stimulē kuņģa darbību.

Spirulīnu izmanto imunitātes stiprināšanai. Imunitātes aizsardzību nodrošina karotinoīdi un citas bioloģiski aktīvās vielas.

Neto masa: 180g

Uzglabāt: sausā un vēsā vietā, nesaldēt, pasargāt no tiešiem saules stariem.

Izcelsmes valsts: Ķīna