Avokado cietais vasks diskos 500g

Detalizēti Sastāvdaļas: Avokado sviests, titāna dioksīds, cinka oksīds, bišu vasks, augu eļļu maisījums, kolofoniju nesaturošs;
Piemērots: Bikini zonai un sejai;
Rezultāti: Vasks ir elastīgs un nelūzt, tā formula ļauj panākt plānāku vaska uzklāšanu, padarot vaksāciju mazāk sāpīgu un klientu apkalpošanu ērtāku;
Svars: 500 g
Ražots: Itālijā
Artikuls: RICA67
Cena: 17,19 €
Apraksts

Par pamatu Rica Brazīlijas cietajam vaskam ir ņemtas visas labākās avokado īpašības, kas papildus bagātinātas ar vitamīnu un mikroelementu devu. Vasks izmantojams bez papīra strēmelēm, līdz ar to ir ideāli piemērots bikini zonai un sejai.

Avokado sviests - tas ir bagātināts ar vitamīniem A, D un E, kas nodrošina ādai mitrinošu, barojošu, tonizējošu un antioksidējošu efektu. Titāna dioksīds piešķir vaskam krēmveida konsistenci un padara to ļoti maigu, samazina apsārtumu pat visjutīgākajās vietās. Krēmveida un samta tekstūra atvieglo uzklāšanu un garantē lielisku saķeri, padarot vaksācijas procesu mazāk sāpīgu. Cinka oksīds: ļoti svarīgas sastāvdaļas, pateicoties tās absorbējošajām un nomierinošajām īpašības, kā arī ar katru reiz ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus. Bišu vasks: dabīga kosmētikas sastāvdaļa, kas bagāta ar minerālsāļiem un proteīniem. Tā garantē aizsardzību, baro un mitrina. Augu eļļu maisījums: tā ir Ricas patentētā formula. Tā baro un mitrina ādu pēc depilācijas un nodrošina vasku ar izcilām elastīgām īpašībām, padarot to maksimāli maigu ādai. Kolofoniju nesaturošs. Kolofonijs ir spēcīga ādu kairinoša viela, ko nereti satur depilācijas produkti.

Kā lietot:

1. Ieslēdziet vaska sildītāju un uzstādiet to uz maksimālo grādu atzīmi (120 ° C), un ielieciet sildītājā 1-2 diskus, tas ļaus Jums vasku izkausēt aptuveni 5-10 minūšu laikā.

2. Ik pa laikam apmaisiet vasku, lai tā kušana būtu vienmērīga. (Pareizā vaska konsistence līdzinās medum).

3. Noregulējiet sildītāju atbilstoši nepieciešamajai darba temperatūrai (45-50 ° C).

4. Apstrādājiet ādu ar želeju pirms vaksācijas (RICA Cotton Pre Wax Gel)

5. Uzklājiet vasku plānā slānī, dariet to matiņu augšanas virzienā.

6. Ļaujiet vaskam mazliet atdzist uz ādas, līdz tas kļūst mīksts un padevīgs.

7. Izmantojot pirkstus, viegli paceļat vaska maliņu.

8. Nostiepiet ādu un ar ātru rokas kustību noplēsiet atdzisušo vasku no ādas,darot to pretēji matiņu augšanas virzienam un paralēli ādas virsmai. Nekad neplēsiet vasku virzienā uz augšu un neizmantojiet tam papīra strēmeles.

9. Noņemiet vaska pārpalikumus ar avokado serumu pēc vaksācijas.

10. Lai iegūtu labākus rezultātus cīņā ar ieaugušiem matiņiem, kā arī novērstu jaunu matiņu ieaugšanu un palēninātu to ataugšanu kopumā,mēs iesakam izmantot tikai RICA avokado serumu pēc vaksācijas.

Personalizējiet savu bikini vaksāciju lietojot Rica Brazīlijas vasku!

Pateicoties tā absorbējošajām un nomierinošajām īpašībām, šis vasks ik reiz ļauj sasniegt vienmērīgu un efektīvu depilācijas procesu un rezultātu.

 

Pieejami sekojoši RICA vaski vaksācijai

 

Klasiskais RICA vasks vaksācijai

•RICA azulēna vasks

•RICA hlorofila vasks

•RICA rozā vasks ar titāna dioksīdu

•RICA medus vasks

•RICA cukura vasks

Maigais RICA vasks 

•RICA mandeļu vasks

•RICA baltās šokolādes vasks

 

RICA Vasks jutīgai ādai

•RICA piena vasks

•RICA alvejas vasks

•RICA olīveļļas vasks

 

RICA Augļu vaski vaksācijai

•RICA citronu vasks

•RICA zemeņu vasks 

•RICA kokosriekstu vasks

•RICA apelsīnu vasks

•RICA banānu vasks

•RICA zaļo ābolu vasks

 

Cietais RICA brazīļu vasks

•RICA avokado vasks bikini vakcācijai

•RICA medus vasks

 

Ieteikumi vaksācijas veikšanai:

- Nedrīkst veikt vaksāciju tajā pašā dienā, kad veikts ķīmiskais pīlings, apmeklēta sauna vai solārijs.

- Vaksāciju nav ieteicams veikt, ja uz ādas ir brūces, nobrāzumi vai apdegumi.

- Varikozu vēnu gadījumā ieteicams izmantot vasku zemā temperatūrā

- RICA vasku nav ieteicams likt uz ādas veidojumiem (kārpām, izaugumiem u.c.).

 

RICA vasku veidi:

RICA šķidrais vasks 400/800ml bundžās

Šķidrais RICA vasks bundžās jāsilda RICA sildītājā līdz 60-70 grādiem. Vasku jāklāj ar špāteli ļoti plānā kārtā matiņu augšanas virzienā. Kad vasks sacietējis, to noplēš ar depilācijas papīru pretēji matiņu augšanas virzienam. Jaāuzmanās, lai RICA vasks netiktu uzklāts pārāk biezā kārtā, jo tad, iespējams, vaksācijas process var būt sāpīgs un netiks noplēsti visi matiņi.

RICA vaksācijas vaskus nedrīkst turēt uz ādas pārāk ilgi, pretējā gadījumā tie atdziest un vaksācijas process ir nepatīkamāks. Pēc vaksācijas procedūras RICA vasku var noņemt ar RICA losjonu pēc vaksācijas vai eļļu. 

RICA cietais brazīļu vasks 400/800ml bundžās

RICA cietais brazīļu vasks ir ideāli piemērots bikini un padušu vaksācijai. Šim vaskam ir aizsargājošs, mitrinošs un ādu nomierinošs efekts. RICA cietā brazīļu vaska sastāvā ir avokado sviesta ekstrakts. Cietais brazīļu vasks maigi rūpējas par ādu, un tā sastāvā ir A, E un D vitamīni,

RICA šķidrais vasks kasetēs 100ml

RICA sķidrais vaksācijas vasks kasetēs/kapsulās jākarsē kapsulu sildītājā apmēram 15-20 minūtes. RICA vaski jāklāj matiņu augšanas virzienā un jāplēš pretēji matiņu augšanas virzienam. Pēc vaksācijas procedūras RICA vasku var noņemt ar RICA losjonu pēc vaksācijas vai eļļu. ATCERIETIES - veicot vaksāciju, kapsulu sildītājs obligāti jāatvieno no strāvas padeves!

RICA ir viens no pazīstamākajiem vaksācijas produktu ražotājiem Eiropā. RICA vaski ieguvuši labu reputāciju ar savu augsto kvalitāti, ērto lietošanu un kvalitatīvajām sastāvdaļām, kas izmantotas vasku ražošanā.

 

Visi RICA produkti ir pārbaudīti un testēti RICA zinātniskajās laboratorijās. RICA vaksācijas vaski ieguvuši plašu atpazīstamību arī Latvijā.