Olīveļļas vasks RICA 400ml - vaksācijas vaski

Detalizēti Sastāvdaļas: olīveļļa, titāna dioksīds, cinka oksīds, bišu vasks, augu eļļu maisījums, kolofoniju nesaturošs;
Īpaši piemērots: sausai un jutīgai ādai;
Rezultāti: nodrošina efektīvu un ilgstošu mitrināšanu pat visjūtīgākajai un sausākajai ādai;
Tilpums: 400 ml
Ražots: Itālijā
Artikuls: RICA27
Cena: 7,60 €
Apraksts

Unikālā vaska sastāvā esošais cinka oksīds un olīveļļa efektīvi mīkstina un baro pat visjutīgāko ādu. Cinka oksīdam piemīt savelkošas īpašības, savukārt olīveļļa ir dabisks ādas mīkstinātājs.

Olīveļļa pazīstama ar savām mitrinošajām, barojošajām un mīkstinošajām īpašībām. Lielisks antioksidants. Titāna dioksīds piešķir vaskam krēmveida konsistenci un padara to ļoti maigu, samazina apsārtumu pat visjutīgākajās vietās. Krēmveida un samta tekstūra atvieglo uzklāšanu un garantē lielisku saķeri, padarot vaksācijas procesu mazāk sāpīgu. Cinka oksīds: ļoti svarīgas sastāvdaļas, pateicoties tās absorbējošajām un nomierinošajām īpašības, kā arī ar katru reiz ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus. Bišu vasks: dabīga kosmētikas sastāvdaļa, kas bagāta ar minerālsāļiem un proteīniem. Tā garantē aizsardzību, baro un mitrina. Augu eļļu maisījums: tā ir Ricas patentētā formula. Tā baro un mitrina ādu pēc depilācijas un nodrošina vasku ar izcilām elastīgām īpašībām, padarot to maksimāli maigu ādai. Kolofoniju nesaturošs. Kolofonijs ir spēcīga ādu kairinoša viela, ko nereti satur depilācijas produkti.

Kā lietot:

Ieslēdziet vaska sildītāju un ievietojiet tajā vaska bundžu.

Pārliecinieties, ka vasks ir izkusis un sasniedzis viendabīgu konsistenci.

Apstrādājiet vaksācijai paredzēto zonu ar pirmsvaksācijas līdzekli. 

Uzklājiet vasku pa matiņu augšanas virzienam.

Uzklājiet papīra strēmeli virs vaska un stingri piespiežot nogludiniet ar roku.

Turiet ādu nostieptu un noraujiet papīra strēmeli ar ātru rokas kustību pretēji matiņu augšanas virzienam.

Noņemiet jebkuras vaska paliekas ar tam piemērotu pēcvaksācijas līdzekli..

Pēc procedūras uz ādas var parādīties neliels asārtums, kas ir normāla atbildes reakcija uz mata sīpola izraušanu un tā ir pārejoša.